Aktuality

Bazénový výměník tepla pro solární systém

Datum: 31. 5. 2021

Vážení zákazníci, moderní solární kolektory značky Buderus nabízejí spolehlivé a účinné řešení ohřevu vody díky solární energii, která šetří životní prostředí, stejně jako peněženku.
Značka Buderus má více než 30-ti letou zkušenost se solární technikou, díky tomu nabízí široký sortiment solárních kolektorů, zásobníků a veškerého příslušenství.

Kondenzační kotel zajistí teplo v celém domě

Datum: 5. 3. 2021

Chtěli byste si pořídit kondenzační kotel? Obraťte se touto cestou na firmu Setop s.r.o., kde vám naši odborníci poradí s vhodným výběrem kondenzačního kotle, který vám také namontujeme a navrhneme ideální řešení.

Proč si pořídit deskové otopné těleso?

Datum: 28. 1. 2021

Desková otopná tělesa Buderus Logatrend se rychle a snadno montují. Na zeď se připevňují inteligentním systémem Buderus. Jejich vedení trubek je nenápadné a téměř neviditelné. Otopná tělesa Buderus Logatrend mají také velmi dobré regulační chování s téměř až 5% úsporou energie oproti běžných otopným tělesům. Jejich údržba a čištění je velmi snadná a nenáročná.

Tepelné čerpadlo Logatherm se vyplatí

Datum: 31. 10. 2020

Vážení zákazníci, v naší nabídce najdete tepelná čerpadla Logatherm, které přinesou vaší domácnosti značnou úsporu. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat. Naši odborníci z firmy Setop s.r.o. Vám zodpoví veškeré Vaše otázky.

Tepelné čerpadlo oceníte v zimě i v létě

Datum: 29. 9. 2020

Tepelné čerpadlo dokáže pracovat reverzně, což znamená, že v zimě slouží jako zdroj tepla a v létě naopak jako zdroj chladu. Skládá se ze dvou takzvaných modulů – venkovního a vnitřního. Tyto moduly jsou spojeny potrubím s teplonosnou látkou.

Kotel na spalování suchého dřeva Logano

Datum: 31. 8. 2020

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili ocelový kotel na spalování dřeva Logano S171. Tento kotel je určen pro spalování suchého dřeva metodou zplyňování, kterou se dosahuje vyšší účinnosti než u běžného hoření.

Teplovodní kotel Logano S825L

Datum: 29. 7. 2020

Sháníte kotel, který by byl vhodný pro spalování lehkého topného oleje, zemního nebo zkapalněného plynu tak i pro řepkového oleje? Takový je teplovodní kotel Logano S825L o jmenovitých výkonech od 0,65 do 19,2 MW. Tento kotel je vhodný jak pro S s možností kombinace pro ohřev TV.

Tepelné čerpadlo Logatherm WPLS.2

Datum: 3. 3. 2020

Vážení zákazníci, pokud hledáte spolehlivé tepelné čerpadlo pro váš dům, rádi bychom vám představili tepelné čerpadlo typu WPLS, které je unikátní svým děleným řešením. Tepelné čerpadlo se skládá ze dvou modulů, venkovního a vnitřního.

Otopná tělesa Buderus

Datum: 12. 11. 2018

Hledáte kvalitní otopná tělesa, na která je spoleh a mají dlouhou životnost? V tom případě bychom vám rádi představili otopná tělesa Buderus, která vynikají svojí vysokou kvalitou a variabilitou. Jedná se o desková otopná tělesa Buderus Logatrend, která jsou k dispozici v mnoha různých provedeních a lze si z nich vybrat přesně taková, která budou odpovídat vašim přáním a požadavkům.

Jak na ekologické vytápění s nízkými emisemi?

Datum: 1. 8. 2018

Chtěli byste doma vytápět účinně a zároveň ekologicky? Pořiďte si kondenzační plynový kotel Logano plus GB212, který má vysokou účinnost až 109,4 % . Díky tomu je vytápění tímto kotlem opravdu úsporné a můžete zaznamenat snížení nákladů minimálně o 15 % v porovnání s klasickým kotlem. Rozsah výkonu tohoto kotle je od 3,0 až do 49,9 kW.
123