Aktuality

Otopná tělesa Buderus

Datum: 12. 11. 2018

Hledáte kvalitní otopná tělesa, na která je spoleh a mají dlouhou životnost? V tom případě bychom vám rádi představili otopná tělesa Buderus, která vynikají svojí vysokou kvalitou a variabilitou. Jedná se o desková otopná tělesa Buderus Logatrend, která jsou k dispozici v mnoha různých provedeních a lze si z nich vybrat přesně taková, která budou odpovídat vašim přáním a požadavkům.

Jak na ekologické vytápění s nízkými emisemi?

Datum: 1. 8. 2018

Chtěli byste doma vytápět účinně a zároveň ekologicky? Pořiďte si kondenzační plynový kotel Logano plus GB212, který má vysokou účinnost až 109,4 % . Díky tomu je vytápění tímto kotlem opravdu úsporné a můžete zaznamenat snížení nákladů minimálně o 15 % v porovnání s klasickým kotlem. Rozsah výkonu tohoto kotle je od 3,0 až do 49,9 kW.

Proč si pořídit tepelné čerpadlo?

Datum: 23. 7. 2018

Tepelné čerpadlo využívá energii ze vzduchu a dokáže tak zajistit optimální klima ve vašem domě během celého roku. S tepelným čerpadlem navíc dosáhnete tepelné pohody s minimálními náklady. Energie z venkovního vzduchu je totiž bezplatná a obnovitelná.

Efektivní využití spalného tepla

Datum: 22. 5. 2018

Kondenzační kotle Buderus představují efektivní řešení jak ušetřit poplatky za energie. Kondenzační kotle oproti kotlům klasickým využívají spalného tepla ve spalinách, a tak dosáhnou maximální účinnosti při spalování zemního plynu. Dále minimalizují spotřebu elektrické energie.

Kondenzační kotel Buderus vám ušetří třetinu nákladů

Datum: 1. 5. 2018

Neplaťte za energie více než musíte. Pořiďte si kondenzační kotel Buderus, který ušetří minimálně třetinu nákladů na vytápění rodinného domu. Kondenzační kotle Buderus jsou vhodné jak pro vytápění novostaveb, tak i starších domů.

Ocelový kotel na spalování dřeva Logano S171

Datum: 5. 3. 2018

Ocelový kotel na spalování dřeva Logano S171 je určen pro spalování suchého dřeva metodou zplyňování, kterou se dosahuje vyšší účinnosti než u běžného hoření. Jedná se o nástupce kotle S121 s novým designem kotlového tělesa a kvalitním moderním opláštěním.

Výhody plynových kotlů Buderus

Datum: 8. 1. 2018

Kondenzační plynový kotel Buderus Vám ušetří značné náklady za energie spojené s vytápěním a proto jsou tím nejúspornějším řešením oproti ostatním zdrojům tepla.
Od běžných plynových kotlů se kondenzační plynový kotel Buderus liší v mnoha směrech, avšak je nutné přizpůsobit mu současný topný systém.

Plynový kondenzační kotel Logano plus GB212

Datum: 30. 10. 2017

Pořiďte si kondenzační plynový kotel Logano plus GB212, který má úsporný provoz díky vysoké účinnosti až 109,4 % , což znamená, že dokáže snížit náklady na vytápění minimálně o 15 % oproti klasickému plynovému kotli. Vhodný pro záměnu za starší atmosférický kotel. Rozsah jeho výkonu je od 3,0 až do 49,9 kW.
Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Datum: 10. 9. 2017

Datum k podávání žádostí v Jihomoravském kraji je 14.09.2017.

Nejlepší řešení pro Vaše vytápění

Datum: 7. 9. 2017

Chtěli byste ušetřit za energie? Kontaktujte naše odborníky, kteří najdou optimální řešení pro Váš dům. Stačí zadat pár základních parametrů o tepelně izolačních vlastnostech budovy, poskytnout stavební projekt ve formátu DWG (AutoCAD) a do jednoho měsíce obdržíte vše potřebné.
12