Tepelné čerpadlo Logatherm WPLS

Datum: 27. 10. 2016

Naše firma Setop s.r.o. Vám nabízí velmi efektivní řešení pro snížení spotřeby energie za vytápění rodinných domů, průmyslových objektů a mnoho dalších.

Jedná se o tepelné čerpadlo, které využívá energii ze vzduchu a tak zajišťuje velmi příjemné klima během celého roku. S tímto tepelným čerpadlem dosáhnete tepelné pohody ve svém domě a to s minimálními náklady. Technika tepelného čerpadla Logatherm WPLS přináší do domu bezplatnou, obnovitelnou energii z venkovního vzduchu. U tohoto čerpadla je zvláštností, že dokáže pracovat i reverzně, což znamená, že v zimě slouží jako zdroj tepla a v létě naopak jako zdroj chladu.

Tepené čerpadlo je unikátní svým děleným řešením. Skládá se ze dvou takzvaných modulů – venkovního a vnitřního. Tyto moduly jsou spojeny potrubím s teplonosnou látkou. Disponuje kompaktními rozměry venkovního modulu, které umožňují montáž tepelného čerpadla prakticky kdekoli. Za pomocí tepelného čerpadla Logatherm WPLS dosáhnete vyšších úspor a to při zachování stávající tepelné pohody.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat. Naši odborníci z firmy Setop s.r.o. Vám zodpoví veškeré Vaše otázky.

Více informací naleznete ZDE.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět