Automatický kotel Logano G221 A s automatickým podavačem

Datum: 4. 1. 2017

Naše firma Setop s.r.o. Vám nabízí velmi efektivní řešení pro snížení spotřeby energie za vytápění rodinných domů, průmyslových objektů a mnoho dalších.

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám představili automatický kotel Logano G221 A, který je vybaven automatickým podavačem paliva a tak šetří Váš čas i peníze. Jeho velkou předností je velmi snadná obsluha a dlouhodobá životnost.

Mnozí z nás, co vytápíme rodinný dům, chatu či chalupu ručním podáváním paliva si automatický provoz kotle ani neumíme představit. U těchto kotlů na ruční přikládání musíme pravidelně hlídat, aby nevyhasly nebo nedošlo k přetápění. Kotle Buderus s automatickým přikládáním se o vše postarají za Vás. Automatický kotel na tuhá paliva Logano G221 A je v porovnání mimořádný svým technickým zpracováním a také důrazem na kvalitu materiálů, které jsou na výrobu použity. Tento kotel je určen pro spalování hnědého a černého uhlí, případně dřevěných briket.

Pokud chcete i vy ušetřit až 20% nákladů za spotřebu paliva, neváhejte a obraťte se na naše odborníky, kteří Vám zodpoví veškeré Vaše otázky.

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o tom, že kraje získají dalších 300 milionů korun na výměnu neekologických zdrojů tepla v rámci Kotlíkové dotace, které se otevírá již v prvním čtvrtletí 2017. Hlavní cíl tohoto programu je snížení znečištění ovzduší z malých spalovacích
zdojů – lokálních topenišť, které využívají tuhá paliva.

Nevíte si rady s výběrem kotle na tuhá paliva? Neváhejte a obraťte se na naše odborníky, kteří Vám poradí se správným výběrem kotle přímo podle Vašich přání a představ.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět