Aktuality

Tepelné čerpadlo oceníte v zimě i v létě

Datum: 29. 9. 2020

Tepelné čerpadlo dokáže pracovat reverzně, což znamená, že v zimě slouží jako zdroj tepla a v létě naopak jako zdroj chladu. Skládá se ze dvou takzvaných modulů – venkovního a vnitřního. Tyto moduly jsou spojeny potrubím s teplonosnou látkou.

Kotel na spalování suchého dřeva Logano

Datum: 31. 8. 2020

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili ocelový kotel na spalování dřeva Logano S171. Tento kotel je určen pro spalování suchého dřeva metodou zplyňování, kterou se dosahuje vyšší účinnosti než u běžného hoření.

Teplovodní kotel Logano S825L

Datum: 29. 7. 2020

Sháníte kotel, který by byl vhodný pro spalování lehkého topného oleje, zemního nebo zkapalněného plynu tak i pro řepkového oleje? Takový je teplovodní kotel Logano S825L o jmenovitých výkonech od 0,65 do 19,2 MW. Tento kotel je vhodný jak pro S s možností kombinace pro ohřev TV.

Tepelné čerpadlo Logatherm WPLS.2

Datum: 3. 3. 2020

Vážení zákazníci, pokud hledáte spolehlivé tepelné čerpadlo pro váš dům, rádi bychom vám představili tepelné čerpadlo typu WPLS, které je unikátní svým děleným řešením. Tepelné čerpadlo se skládá ze dvou modulů, venkovního a vnitřního.

Otopná tělesa Buderus

Datum: 12. 11. 2018

Hledáte kvalitní otopná tělesa, na která je spoleh a mají dlouhou životnost? V tom případě bychom vám rádi představili otopná tělesa Buderus, která vynikají svojí vysokou kvalitou a variabilitou. Jedná se o desková otopná tělesa Buderus Logatrend, která jsou k dispozici v mnoha různých provedeních a lze si z nich vybrat přesně taková, která budou odpovídat vašim přáním a požadavkům.

Jak na ekologické vytápění s nízkými emisemi?

Datum: 1. 8. 2018

Chtěli byste doma vytápět účinně a zároveň ekologicky? Pořiďte si kondenzační plynový kotel Logano plus GB212, který má vysokou účinnost až 109,4 % . Díky tomu je vytápění tímto kotlem opravdu úsporné a můžete zaznamenat snížení nákladů minimálně o 15 % v porovnání s klasickým kotlem. Rozsah výkonu tohoto kotle je od 3,0 až do 49,9 kW.

Proč si pořídit tepelné čerpadlo?

Datum: 23. 7. 2018

Tepelné čerpadlo využívá energii ze vzduchu a dokáže tak zajistit optimální klima ve vašem domě během celého roku. S tepelným čerpadlem navíc dosáhnete tepelné pohody s minimálními náklady. Energie z venkovního vzduchu je totiž bezplatná a obnovitelná.

Efektivní využití spalného tepla

Datum: 22. 5. 2018

Kondenzační kotle Buderus představují efektivní řešení jak ušetřit poplatky za energie. Kondenzační kotle oproti kotlům klasickým využívají spalného tepla ve spalinách, a tak dosáhnou maximální účinnosti při spalování zemního plynu. Dále minimalizují spotřebu elektrické energie.

Kondenzační kotel Buderus vám ušetří třetinu nákladů

Datum: 1. 5. 2018

Neplaťte za energie více než musíte. Pořiďte si kondenzační kotel Buderus, který ušetří minimálně třetinu nákladů na vytápění rodinného domu. Kondenzační kotle Buderus jsou vhodné jak pro vytápění novostaveb, tak i starších domů.

Ocelový kotel na spalování dřeva Logano S171

Datum: 5. 3. 2018

Ocelový kotel na spalování dřeva Logano S171 je určen pro spalování suchého dřeva metodou zplyňování, kterou se dosahuje vyšší účinnosti než u běžného hoření. Jedná se o nástupce kotle S121 s novým designem kotlového tělesa a kvalitním moderním opláštěním.
12