Aktuality

Ocelový kotel na spalování dřeva Logano S171

Datum: 5. 3. 2018

Ocelový kotel na spalování dřeva Logano S171 je určen pro spalování suchého dřeva metodou zplyňování, kterou se dosahuje vyšší účinnosti než u běžného hoření. Jedná se o nástupce kotle S121 s novým designem kotlového tělesa a kvalitním moderním opláštěním.

Výhody plynových kotlů Buderus

Datum: 8. 1. 2018

Kondenzační plynový kotel Buderus Vám ušetří značné náklady za energie spojené s vytápěním a proto jsou tím nejúspornějším řešením oproti ostatním zdrojům tepla.
Od běžných plynových kotlů se kondenzační plynový kotel Buderus liší v mnoha směrech, avšak je nutné přizpůsobit mu současný topný systém.

Plynový kondenzační kotel Logano plus GB212

Datum: 30. 10. 2017

Pořiďte si kondenzační plynový kotel Logano plus GB212, který má úsporný provoz díky vysoké účinnosti až 109,4 % , což znamená, že dokáže snížit náklady na vytápění minimálně o 15 % oproti klasickému plynovému kotli. Vhodný pro záměnu za starší atmosférický kotel. Rozsah jeho výkonu je od 3,0 až do 49,9 kW.
Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Datum: 10. 9. 2017

Datum k podávání žádostí v Jihomoravském kraji je 14.09.2017.

Nejlepší řešení pro Vaše vytápění

Datum: 7. 9. 2017

Chtěli byste ušetřit za energie? Kontaktujte naše odborníky, kteří najdou optimální řešení pro Váš dům. Stačí zadat pár základních parametrů o tepelně izolačních vlastnostech budovy, poskytnout stavební projekt ve formátu DWG (AutoCAD) a do jednoho měsíce obdržíte vše potřebné.

Nástěnné kondenzační kotle

Datum: 27. 4. 2017

Plynové kondenzační kotle nové generace jsou konstruovány tak, aby sbíraly tepelnou energii a vracely ji pro maximální účinnost zpět do tepelného výměníku, kde dojde ke kondenzaci a uvolnění dodatečné energie. Značka Buderus nabízí širokou nabídku kondenzačních kotlů.

Výrobky v kotlíkové dotaci

Datum: 1. 4. 2017

Každý objekt vyžaduje jiný zdroj vytápění. Kontaktujte odborníky, kteří vám dle vašich požadavků a možností doporučí ten nejvhodnější.

Automatický kotel Logano G221 A s automatickým podavačem

Datum: 4. 1. 2017

Mnozí z nás, co vytápíme rodinný dům, chatu či chalupu ručním podáváním paliva si automatický provoz kotle ani neumíme představit. U těchto kotlů na ruční přikládání musíme pravidelně hlídat, aby nevyhasly nebo nedošlo k přetápění. Kotle Buderus s automatickým přikládáním se o vše postarají za Vás. Automatický kotel na tuhá paliva Logano G221 A je v porovnání mimořádný svým technickým zpracováním a také důrazem na kvalitu materiálů, které jsou na výrobu použity. Tento kotel je určen pro spalování hnědého a černého uhlí, případně dřevěných briket.

Tepelné čerpadlo Logatherm WPLS

Datum: 27. 10. 2016

Naše firma Setop s.r.o. Vám nabízí velmi efektivní řešení pro snížení spotřeby energie za vytápění rodinných domů, průmyslových objektů a mnoho dalších.

Kondenzační kotle Buderus

Datum: 19. 6. 2016

Pokud uvažujete o výměně Vašeho starého kotle nebo o přechodu na topení plynem, tak je pro Vás kondenzační kotel Buderus správnou volbou.

12